Logo

СЕ ИЗДАВААТ СОБИ - 200м од центарот на градот

Број на оглас: 2473732 | Објавен на: 07.02.2019, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат соби на 200м од центарот на градот со поглед на целиот град. На располагање се три соби од кои две се опремени со по еден брачен кревет и еден детски кревет, а другата соба е опремена со еден кревет за две лица. Сите соби користат заедничка кујна и купатило и истите се опремени со ТВ, парно греење, wi-fi.
телефон за контакт: 070/332-940 и 078/332-940
ул. Нико Доага бр.28 - Крушево

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Sterja

Потврден огласувач