Logo

Stan vo centar 54m2

Број на оглас: 2473924 | Објавен на: 14.09.2017, 23:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 54 m²

Греење: Нема

Спрат: 8 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: Centar

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan od 54m2 vo centar, ulica Treta Makedonska Udarna Brigada lokalitet Ramstor.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Arsen

Потврден огласувач