Logo

Stan od 82m2 vo centar

Број на оглас: 2473927 | Објавен на: 18.10.2018, 23:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 82 m²

Греење: Нема

Спрат: 8 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: Centar

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo centar 82m2, Ulica Treta Makedonska Udarna Brigada lokalitet Ramstor.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Arsen

Потврден огласувач