Logo

PEUGEOT PARTNER 1.6hdi

Број на оглас: 2474539 | Објавен на: 31.12.2018, 17:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavan Peugeot Partner 1.6hdi 75ks. ekstra socuvano so full oprema novi gumi
Klima
ABS
Tempomat
Bord Kompjuter
ESP

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач