Logo

Canon PowerShot A470

Број на оглас: 2474745 | Објавен на: 24.04.2017, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Canon

Вид на оглас: Се продава


Се продава сива Canon камера. Со неа добивате:

- 2GB мемориска картичка
- 32MB мемориска картичка
- 2 батерии
- Футрола
- USB кабел
- Сигурносна врвка за рака
- Software за камерата на CD
- Упатство за употреба

Камерата е во одлична состојба и може да се види во секое време.

Цена во ЕУР: 40
Цена во МКД: 2.600

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Марио