Logo

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

Број на оглас: 2475031 | Објавен на: 09.03.2018, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Passat 2.0 2006 g. so pominati 230000 km. vo super sostojba.
- Predni i zadni parking senzori
- DSG avtomatski menuvac
- zadni (eagle eye) stop svetla
- webasto greenje
- 4 zimski + 4 letni gumi
i dr.

passat, pasat

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Goran