Logo

Fiat Scudo

Број на оглас: 2475063 | Објавен на: 22.02.2018, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 €
8.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombito e novo so pominati 100.000 redoven servis neuvezuvano kupeno od fiat ne udirano novi gumi mnogu socuvano 1.6 dizel mnogu ekonomicen motor extra cena

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 se prodava

Потврден огласувач