Logo

Peugeot 207

Број на оглас: 2476884 | Објавен на: 26.04.2017, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba,prv gazda,servisirana vo peugot.

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Dejan