Logo

HP nx9010 Komplet

Број на оглас: 2476936 | Објавен на: 26.04.2017, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP/Compaq

Xaрд диск HDD: 80 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


HP nx9010 Komplet na delovi

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач