Logo

Asus x54H Plastiki

Број на оглас: 2476943 | Објавен на: 18.02.2019, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Xaрд диск HDD: 80 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Asus x54H na delovi. Giima site plastiki i drzacite. Rasipana maticna ploca.

Огласи од: Presto Elektroniks

Presto Elektroniks

ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач