Logo

Се продава куќа, kuka во Струмица.

Број на оглас: 2476951 | Објавен на: 21.08.2018, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 80 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Струмица на улица „Широк Дол" - централно градско подрачје, во близина на ЕВН - Дистрибуција. Цена по договор.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач