1 / 12
VIKENDICI KUKI BARAKI KUKICKI KONTEJNERI PO EVROPSKI STANDAR
1 €
Цената не е фиксна
07.08.2022 22:17

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VIKEND KUKI ZA SITE KLIENTI PO EVROPSKI STANDARTI NAJ EVTINO U MK I POSIROKO IMAME NA LAGER SEKAKVI DIMENZII I GI PROIZVEDUVAME PO VASA DIMENZIJA PROIZVODOT E SO CERTIFIKAT ZA POJSE INFORMACII JAVETESE KAJ NAS KE SE DOGOVORIME TEE 070706116 078360713 VEP STRANA WWW.KENPANEL.MK

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам