Logo

se prodava kuca i plevna so dvoriste vkupno 454m2

Број на оглас: 2477319 | Објавен на: 26.04.2017, 21:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 135 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 319 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: selo podmocani

Цена: 40.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


mestoto se naoga vo centarot vo selo podmocani . informacii na 078433309.

 Cvetan