Logo

Атрактивен плац во нас. Гладно Поле

Број на оглас: 2477462 | Објавен на: 07.05.2019, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 548 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава урбанизиран плац на атрактивна локација во нас. Гладно Поле во близина на игротека Старс.
Единствен неизграден плац на асфалтираната улица Ѓорче Петров бб.
Плацот се наоѓа на само 1.5 км од центарот на градот и 150 м од м.в. Коки проширење.
Урбанизиран, маркица за градба и имотен лист.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Goce