Logo

Ramki za pceli / Рамки за пчели

Број на оглас: 2478040 | Објавен на: 22.11.2017, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Увозни рамки со висок квалитет од сиво дрво - липа
Цена 23 денари - нековани
25 денари - ковани.
Тел: 075 855 810

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 fbakaunt