Logo

Lenovo G570 Komplet plastiki

Број на оглас: 2478073 | Објавен на: 09.11.2018, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: IBM/Lenovo

Xaрд диск HDD: 80 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Lenovo G570 Komplet plastiki, gorni dolni, celosno zdravi.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач