Logo

Se prodava plac

Број на оглас: 2478385 | Објавен на: 18.12.2019, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


I T N O!!! E F T I N O !!!
Se prodava plac od 1000 m2, vo periferijata na Berovo. Placot ima priklucok za kanalizacija i priklucok za voda.
Cena po dogovor.
Kontakt 078/868-676

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Kristina

Потврден огласувач