Logo

skanija 124

Број на оглас: 2478387 | Објавен на: 18.12.2019, 13:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


se prodava skanija 124 vo odlicna sostojba na bosh pumpa registrirana do 08 2019 god.redovno servisiran
1999 god.
kiperka marka langendorf 1999 god. registrirana do 01 2020 god.vo odlicna sostojba.
se prodava komplet ili oddvoeno
ZA POVEKE INFO NA 070 324 503 ILI 071 324 503

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 bimi trans (претпријатие)

Потврден огласувач