Logo

Solarni Kolektori 7 Godini Garancija !

Број на оглас: 2478734 | Објавен на: 26.03.2019, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.990 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Соларни Колектори 7 години гаранција !!!

Комплетот содржи:
-Инокс Бољер од внатре и надвор
-Електроника ПИОНИР
-Електромагнетен вентил
-Тросолојна бакарна цевка
-Инокс постоље за бољер
-Грејач за бољер
Изберете квалитет
Купете сончев колектор по најниска цена

Наш сервис и гаранција

НАЈДОБРИ ВО МАКЕДОНИЈА

Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Solaren Sistem