Logo

NOVI KOZENI BR 31 VELES I SKOPJE

Број на оглас: 2478844 | Објавен на: 20.08.2017, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Сандали / кломпи

Големина: 31

Боја: Други

Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


NOSENI DVA PATI
USTE STOI ETIKETATA VO ZNAK DEKA SE NOVI
KOZENI BR 31.
PRAKAM PO KARGO

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач