Logo

prodavam nova rakavna pegla na parea

Број на оглас: 2479570 | Објавен на: 01.05.2017, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


prodavam nova rakavna pegla na parea
tel 078517970

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 slave