Logo

Stan vo Probistip

Број на оглас: 2480217 | Објавен на: 29.04.2017, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 62 m²

Греење: Дрва

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југоисток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stano se naogja.na ul.11 oktomvri posledna negotinka ima 62 kvadrata i e na treti sprat renoviran e obnoven parket,pvc prozori,vlezna blind vrata izgletovan i spremen za vseluvanje
Cena po dogovor

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Mario