Logo

AUDI A4 TDI 140ks 2005god.

Број на оглас: 2480660 | Објавен на: 18.06.2018, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 TDI 140ks 2005god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 delcevo

Потврден огласувач