Logo

Продавам плац на водно

Број на оглас: 2481157 | Објавен на: 03.08.2020, 01:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1640 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам ПЛАЦ на Водно од 1640 м2.
Плацот влегува во ГУП на Центар 2 и е прва линија до парк шума Водно. Местоположбата може да се види од приложените слики.
тел: 070242949

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач