Logo

2 LUSTERI 50 EVRA

Број на оглас: 2481378 | Објавен на: 30.08.2017, 23:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


намаление
2 лустери за 2000

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач