Logo

FRIZERSKO STUDIO IMA POTREBA OD PERSONAL

Број на оглас: 2481540 | Објавен на: 04.11.2017, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати

Вид на оглас: Се продава


FRIZERSKO STUDIO OD KAPISTEC IMA POTREBA OD FRIZERKI NA NEOPREDELENO VREME EXTRA USLOVI
KONTAKT NA tel . 077 954 105

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ..........................

Потврден огласувач