Logo

Продавам вага до 200kg.

Број на оглас: 2481826 | Објавен на: 14.06.2018, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам вага до 200kg.

Цена по договор.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Сашо

Потврден огласувач