Logo

Opel Omega

Број на оглас: 2481842 | Објавен на: 19.08.2019, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1.899 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Omega 2.5 td. Telefon 072229215

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  straso

Потврден огласувач