Logo

Pecka Za Pici

Број на оглас: 2482167 | Објавен на: 02.05.2017, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Pecka Za Pecejne Na Struja Pogodna Za Fastfood

Informaci Na Tel:
078-270-147
078-270-147
078-270-147

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goce