Logo

Slim Line

Број на оглас: 2482824 | Објавен на: 17.08.2017, 22:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.498 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


#SlimLine #Капсули #ПобрзоСлабеење #Трансформација
☎077 533 219
#ДОСТАПНИ ВЕДНАШ :)
Со помош на овие капсули ќе го намалите апетитот, ќе ја намалите масата на телесните масти, ќе поттикнете подобрена ресорпција на нутриенсите.
КОИ ПРАВИЛА Е ПОТРЕБНО ДА ГИ СЛЕДИТЕ ПРИ ЕЛИМИНАЦИЈАТА НА ВИШОКОТ НА КИЛОГРАМИ ?

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач