Logo

70 СТОЛОВИ ЗА РЕСТОРАН

Број на оглас: 2482970 | Објавен на: 14.12.2018, 12:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВААТ 70 СТОЛОВИ ЗА РЕСТОРАН И 5 МАСИ. СЕ ПРОДАВААТ ИСКЛУЧИВО СИТЕ НАЕДНАШ. ИНФОРМАЦИИ ТЕЛЕФОН
075/353-230

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 marija

Потврден огласувач