Logo

NOV TROSOBEN PRAZEN STAN 52m2 HROM-VLAE

Број на оглас: 2483010 | Објавен на: 03.09.2018, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 180 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SIFRA:18625

se izdava nov prazen trosoben stan 55m2 na prizemje, so dve terasi, dve spalni, komplet namestena kujna, masina za perenje......
Cena 180evra

mobilen kontakt
075 534 820
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
MoneyGram-moneytransfer

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ДОМА ДОМ

Потврден огласувач