Logo

***SE PRODAVA SUZUKI RMZ-450 ROCKSTAR VO ODLICNA SOSTOJBA **

Број на оглас: 2483308 | Објавен на: 22.06.2019, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2012

Модел: RMZ-450

Цена: 3.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA SUZUKI RMZ-450 ROCKSTAR MODEL 2012 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA
EKSTRA SOCUVAN ,VOZEN REKREATIVNO .ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA BR. 071-396 411

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач