Logo

STOLCINA NA SKLOPUVAJNE

Број на оглас: 2483665 | Објавен на: 14.02.2020, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


STOLCINATA SE NOVI NE OTPAKOVANI VO DVE BOI CRNI I BELI
SVONETE SAMO NA
078-353-469 DANIEL
NE NA DOLNIOT BROJ

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач