Logo

Otkup Mobilni telefoni, kompjuteri ,bela tehnika

Број на оглас: 2484273 | Објавен на: 12.04.2019, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 7

Боја: Rosa

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Otkup na Telefoni,kompjuteri ,bela tehnika
Ako vi treba itno kes ne sakate da oglasuvate samo dzonete isplata vednas

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Mедија Mаркет 2008

Потврден огласувач