Logo

Digitalna vaga do 15 kg

Број на оглас: 2484426 | Објавен на: 21.04.2018, 23:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.111 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vaga do 15 kg,bazdarena do 25.05.2017.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач