Logo

IVECO CISTERNA 24800litri

Број на оглас: 2484432 | Објавен на: 03.12.2018, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Iveco 260e43
430 KS
2001 godina
24800 litri
075/236-845

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Vemil

Потврден огласувач