Logo

Уникатни дрвени декорации за домот

Број на оглас: 2486392 | Објавен на: 13.03.2018, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Огради

Вид на оглас: Се продава


Изработка на секаков вид производи за вашиот дом од дрво.
Голем избор на разни видови на дрвени огради, свеќници, декорации, саксии, гајби
и се останато, кои можат да бидат изработени според ваша желба и димензии.
Тука сме да ги реализираме вашите идеи со квалитетна изработка и пристапни цени.

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ: ФИЛИП
ТЕЛ: 078295144

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач