Logo

Gumi za motor Bridgestone Continental Avon

Број на оглас: 2486426 | Објавен на: 01.08.2020, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi gumi za site vidovi motori od markite Bridgestone Continental i Avon so mnogu ubavi ceni.
-Bridgestone :
160/60/15
150/70/17
120/60/17
/////////18
- Avon
150/90/15
110/90/16
120/80/16
170/60/17
180/55/17
120/70/18
-Continental
150/90/15
/////////16
/////////17
//////////18
Za povece info javetese na 070913900p

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Auto Centar Struga

Потврден огласувач