Logo

Се продава куќа

Број на оглас: 2487581 | Објавен на: 13.12.2018, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 32 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Ul. Trajko tarcan

Цена: 34.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во близина на болница во Прилеп.Ул„Трајко Тарцан“ бр.20 .Куќата е со визба, приземје е со плоча и спрат е без плоча. Нова фасада со изолација , а внатрешноста е оставена да се реновира по желба на купувачот. Со потполно чиста документација и чисти сметки. Konecna cena po dogovor. Телефон за контакт 072 695 095

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 gao

Потврден огласувач