Logo

nov stan vo nova zgrada nasproti star lopusnik

Број на оглас: 2487670 | Објавен на: 07.05.2017, 06:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 74 m²

Греење: Дрва

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2016

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: mara ugrinova

Цена: 49.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Nov stan nasproti star lopusnik vo novata zgrada izmegu dvete stari na prvi kat podrum 5kv no koment za stanont broj 070836858 070836858) za seriozni kupci

 zora