Logo

кАПСУЛИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ НА СТОМАК И ПОЛОВИНА

Број на оглас: 2487785 | Објавен на: 27.02.2018, 00:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.650 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Брзо и лесно. ослободете се од вишокот килограми! #SLCAdvance Цена: 898 MKD
- го регулира метаболизмот на мастите
- ги спречува внесените масти да се апсорбираат и да се конвертираат во масни наслаги
- ги елиминира токсините
- ја подобрува функцијата на цревата и целиот интестинален систем
- ја олеснува екскрецијата, варењето и функцијата на дигестивниот тракт
- таргетирано се слабее со фокус на половината, стомакот и местата каде што најчесто масните наслаги се акумулираат.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Zdravi Produkti MK