Logo

ШЕЈКОВИ КАКО ЗАМЕНСКИ ОБРОК ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Број на оглас: 2487789 | Објавен на: 27.02.2018, 00:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Според бројни истражувања, прво правило за губење на килограмите е да го намалите внесот на калории. Т.е да создадете нивен дефицит на одреден временски период.

Запомнете, ако на организмот му дадете повеќе калории отколку што се потребни, тој ги складира во масти и вие се дебелеете. Слабеењето функционира подеднакво исто.Затоа потрудете се долгорочно да создадете калориски дефицит и да се придржувате до овој примарен фактор кој влијае на постигнување на крајната цел – намалени килограми.
Заменски оброк со избалансиран внес на калории со вкус на Чоколадо,Јагода или Ванила

Цена 1198 мкд

Цена за шејкерот 498 мкд

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Zdravi Produkti MK