Logo

НАЈДОБРОТО КАФЕ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Број на оглас: 2487797 | Објавен на: 27.11.2017, 11:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 798 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Од сега може да пиете кафе и истовремено да слабеете.
Пакување: 12 ќесички со инстант прав
Како делува: Придонесува за зголемување на оксидацијата на мастите, што доведува до намалување на масата на телесните масти, зголемување на потрошувачката на енергија, што доведува до намалување на телесната тежина.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Zdravi Produkti MK