Logo

S O N Y

Број на оглас: 2488154 | Објавен на: 16.10.2018, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Zvucnici Sony elipsi Top model pali slusaj

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач