Logo

Деловен простор во Штип кај Железничка станица

Број на оглас: 2488542 | Објавен на: 11.05.2018, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 850 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор во Штип со квадратура од 850м2. Просторот е деллив 2 х 425м2 и е идеален за конфекција, телефонски центар (Call Center) или слична дејност. Ги има сите потребни услови за започнување со работа - струја, санитарија, интернет итн.
Цена по договор.
Лице за контакт:
Гоце, 078 300 590
Јавете се во било кое време.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Aleks

Потврден огласувач