Logo

se prodava profi espreso masina

Број на оглас: 2489437 | Објавен на: 14.02.2020, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 799 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


servesirena komplet melnica ,,,,,,,,

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач