Logo

se prodava pecka za pilijna

Број на оглас: 2489441 | Објавен на: 14.02.2020, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


12 pilijna na stuja kupena od grcija na novo

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач