Logo

Селидби

Број на оглас: 2489535 | Објавен на: 08.05.2017, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 123 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Вршиме селидби со наш превоз и работници. Телефон за контакт 070/217-969

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Aco