Logo

Prodavam dusek

Број на оглас: 2489703 | Објавен на: 16.05.2018, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dusek 200x190 vo odlicna sostojba malku koristen

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Zdravko

Потврден огласувач